טכנולוגיה לאיתור נזילות מים

חברה לאיתור נזילות​ מים​

נזילות מים לא רק מבזבזות את המים שלנו, אלא שהנזק שנגרם לבית בעקבות הנזילה יכול להיות יקר מאוד. עם המודרניזציה התפתחה טכנולוגיה לאיתור נזילות מים חכמה ומגוונת, אשר מאפשרת לנו להגיע לאיתור מדויק של נזילות מים בבית ומחוצה לו.

באיזה טכנולוגיות לאיתור נזילות מים אנחנו משתמשים?

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

כשאומרים מצלמה תרמית מתכוונים טכנולוגיית האינפרא האדום, זהו כלי מדויק ואמין אשר מגלה נזילות במערכת הצנרת הפנימית והחיצונית שלא נראות לעין בדירות מגורים.

התהליך מתבצע באמצעות סריקה של הצנרת מאחורי הריצוף או הקירות, היתרון הבולט של המצלמה הוא היכולת להבדיל בין טמפרטורות שונות הנפלטות מהצינור – כאשר ישנה נזילה המצלמה תזהה שינוי טמפרטורה, שיצביע על מיקומה המדויק של הנזילה.

בתום הבדיקה הלקוח מקבל דו"ח מפורט על מקור הבעיה, הסיבות להיווצרותה ומהו המשך הטיפול המומלץ.

איתור נזילות באמצעות מכשור אקוסטי

במקרים מסוימים לא ניתן לבצע איתור נזילות באמצעות המצלמה הטרמית בגלל טמפרטורת הסביבה בה נמצאת הנזילה. לכן יש טכנולוגיות נוספות לאיתור נזילות. מערכת אקוסטית תאתר נזילות במצבים של נזילה בצנרת תת קרקעית, בכניסה לבתים, בחצרות ובשטחים פתוחים.

למערכת יש מגבר עם רגישות גבוהה המיועד לזהות גלי קול בדציבלים גבוהים במיוחד. איש המקצוע יעקוב אחר תוואי הצינור באמצעות האוזניות שמתחברות למגבר. במקום בו יש נזילה המים מייצרים גלי קול חזקים והם מתורגמים למספרים על המכשיר. הטכנולוגיה הזאת פורצת דרך וחוסכת המון זמן וכסף.

איתור נזילות בעזרת גז

כלי נוסף ומדויק לאיתור מיקום דליפה נסתר לעין. במצבים בהם המצלמה הטרמית והמכשיר האקוסטי מתקשים לזהות את מיקום הנזילה, מערכת הגז נכנסת לתמונה. מאתר נזילות מוסמך יחדיר לצנרת את תרכובת הגז (ידידותית לסביבה), החיישנים המיוחדים של המערכת יילקטו היכן נמצא ריכוז הגז הגבוהה ביותר שמעיד על מקור הנזילה.

האם ניתן למנוע נזילות מים?

ניתן לשמור על הצנרת ככל האפשר, ישנם מספר דברים שעליכם לשים לב אליהם.

  1. כאשר המים לא בשימוש והטמפרטורה קרה מאוד- הצינורות עלולים לקפוא.
  2. לבצע בדיקה תקופתית של מצב הצנרת. גילוי מוקדם יעזור לכם משמעותית ויפחית את הסיכון לנזקים בצורה דרסטית.
  3. בדקו את כמות המים ברדיאטור.
  4. ברזים מכניים לא מחזיקים מעמד לנצח, סופם לדלוף מתישהו.

חברה מקצועית לאיתור נזילות מים

חברת AT-TEC היא חברה המתמחה באיתור ופתרון של נזילות מים בתוך הבית ומחוצה לו. החברה עושה שימוש במכשור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם, המאפשר מתן פתרונות בצורה מהירה, מקצועית וללא הרס. כל המכשור מופעל על ידי צוות מקצוענים מיומן, בעל כל התעודות וההסמכות הדרושים.

בנוסף לכך, אנחנו ב AT-TEC מודעים למטרד הגדול שגורמת נזילת מים, לסכנות והבעיות הנגמרות כתוצאה ממנה, והחלטנו לשים דגש רב על היחס האישי, מקצועיות ומציאת פתרון במהירות וביעילות.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
בדק בית לקראת החורף

העולם נחלק לשני סוגי אנשים, אלה שאוהבים קיץ ואלה שאוהבים חורף. עם זאת, לכל אחד מהצדדים יש נקודות שהוא אוהב

WhatsApp chat
נגישות

הבית נשאר יבש
עם AT-tec!

תאמו עם המומחים שלנו בדיקה מקיפה לאיתור נזילות וליקויי בניה

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם