איתור נזילות במצלמה טרמית, מאתר נזילות
איתור נזילות במצלמה טרמית, מצלמה תרמית לאיתור נזילות

איתור נזילות בראשון לציון

אחד מהתרחישים הכי נוראיים ופחות נעימים זה ריח רע בבית, קירות דהויים, רצפה מוזרה וכך גם תקרה רווית קורוזיה. למה זה קורה? למה זה קשור? האם מדובר בבעיה של נזילות? במקרים הנ"ל אין לדעת מאידך אלו הם בהחלט סימנים ברורים וסיבה מספקת לשלול או לאמת בעיה של נזילה בבית.

אז איך יודעים שזו באמת נזילה? אם בעבר היה נהוג לשבור את הקירות בכדי לגלות נזילה סמויה בקיר שהרי היום באמצעות הכלים המתאימים ואנשי המקצוע הנכונים אפשר ואפילו רצוי להגיע לפתרון הבעיה והכול במהירות ובעלויות מזעריות ביותר.

לא מפסיקים לקבל חשבון מים מנופח למרות שצריכת המים שלכם נמוכה? הנה עוד תסמין ברור מדוע יהיה עליכם לנסות ולאתר את הנזילה. אין או יש נזילה? את זה תצטרכו להשאיר בידי נותן שירות מוסמך שמבין ויכול לפתור לכם את הבעיה לפני שיהיה יקר ומאוחר מדי.

איתור נזילות בראשון לציון – לעשות את זה נכון ומהר

איתור נזילות בראשון לציון מתחיל קודם כל בכם, אתם הראשונים שצריכים לשים לב לבעיות הראשוניות ואם יש חשש לנזילה או אז ייכנס לתמונה נותן שירות מקצועי. מאתר הנזילות שתזמינו יבצע הדמיה תרמית שהיא למעשה צילום עם מצלמה שמטרתה לאתר נזילות בזמן אמת.

כמו כן בין תפקידיו של מאתר הנזילות יהיה ניתן לראות גם את בדיקת ההצפה למערכות ניקוז בהתאם להנחיות תקן 1205 וזאת על ידי החדרת בלון שמטרתו לבצע בדיקת לחץ במטרה לאתר לוקה בבעיה שחשוב לפתור כמה שיותר מהר.

אחד הכלים הנוספים אשר באמצעותם ניתן לאתר את הנזילה קרוי קורלטור ותפקידו לקלוט את האיתות של מיקומי הנזילה. לעומת זאת צילום פנים של הצנרת באמצעות סיב מתאים יאתרו דליפה ובו זמנית יאמתו את מיקום הכשל עצמו כאמור כניסת הצינור או האסלה מבלי לפגוע או לייצר שבר בכדי לפתור את שורש הבעיה.

כמו כן החדרת המצלמה תספק לבודק סריקה מלאה של הצנרת, לזהות את הבעיה ובסופו של דבר לאתר כשלים לא רק במקום אחד אלא גם בקווי הביוב, דלוחין וכד. 

אילו כלים מתאימים לאיתור נזילות?

מבין כל הכלים, המצלמה התרמית וכל השאר אפשר לפגוש גם איתור של נזילה באמצעות מכשירים אקוסטיים וכאן מדברים על כלי שיכול לספק את התשובה החדה ביותר לאיתור הנזילה במהירות ויעילות רבה.

באמצעות המכשיר האקוסטי ניתן לאתר את הבעיה על ידי שמע, כן יש דבר כזה ונכון להיום בעלי מקצוע משתמשים בכלי זה בכדי לאתר את מקור הנזילה בין היתר גם על ידי שמיעה.

בסיכום דבר, אם אתם חושדים שיש נזילה קשה ואתם לא מצליחים למכור את הנכס עקב ירידת ערך אזי אין מנוס, אתם חייבים נותן שירות שיאתר את הנזילה וימזער את הנזק לאלתר.

זקוקים לאיתור נזילה דחוף? צרו עימנו קשר