איתור נזילות במצלמה טרמית, מאתר נזילות
איתור נזילות במצלמה טרמית, מצלמה תרמית לאיתור נזילות

יש לכם נזילה סמויה בבית? רטיבות בתקרה? הגעתם למקום הנכון, אנחנו מספקים את כל סוגי השירותים בתחום ונשמח לסייע לכם!

השירותים שאנחנו מציעים בבת ים

אנחנו מציעים את כל השירותים בתחום איתור ותיקון נזילות בבת ים ומגיעים לכל מקום בעיר, כך שאתם יכולים להיות רגועים. בין השאר, אנחנו מציעים שירותים של איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, מכשור אקוסטי מיוחד, מצלמת סיב אופטי ואפילו חיישן גז. אנחנו נדע לאתר את הנזילה בבית שלכם ללא הרס למבנה ומכיון שהאיתור שלנו הוא מדויק, בעל המקצוע שיתקן עבורכם את הנזילה יוכל לבצע שבירה מקומית בלבד של הקיר או המרצפות, גם במקרים בהם מדובר על תיקון מרזבים.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

נזילה סמויה בבית זה עסק מורכב ומעבר לעובדה שהיא עשויה לגרום לבזבוז מים ולחשבונות מים גבוהים, היא גם עלול לגרום נזק לבית שלכם. עם הזמן, אם תזניחו את התקלה ולא תטפלו בה סביר להניח שתתחילו לראות עובש על הקירות, התנפחות, שינויים בגוון הצבע של הקיר, היווצרות פטריות ועוד.

על מנת להימנע ממצב שבו נגרם נזק לבית שלכם, אנחנו רוצים להגיע אליכם כמה שיותר מהר ולתת לכם מענה מקצועי. לכן, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם תוך 40 דקות מרגע הפנייה שלכם, על מנת לאתר כמה שיותר מהר את הנזילה. זכרו, ככל שנגיע אליכם מהר יותר כך הנזק שייגרם לבית שלכם יהיה קטן יותר והתיקונים בבית יהיו מינוריים יותר.

כמה זה יעלה לכם?

אנחנו יודעים שבשורה התחתונה אתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם כל הסיפור הזה. אז לפני שאנחנו מדברים אתכם על מחירים, חשוב לנו לציין שעד שלא נגיע אליכם הביתה לא נוכל באמת לתת לכם מחיר מדויק לעבודה. אנחנו צריכים לבדוק את מורכבות העבודה, את הגישה, את גודל השטח שנצטרך לסרוק על מנת לאתר את הנזילה ועוד.

עלות איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית היא בין 1000-1500 ש"ח, כאשר המחיר משתנה בהתאם לגודל השטח שנצטרך לסרוק באמצעות המצלמה. המחיר הזה נכון גם לאיתור רטיבות בקירות פנימיים וחיצוניים בבית. עלות איתור של נזילה בגינה שלכם נעה בין 1200-1800 ש"ח ואילו עלות איתור נזילה בבית פרטי נעה בין 1500-2300 ש"ח.

איך מזמינים את השירות?

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להזמין אותנו זה פשוט לשלוח לנו את הפרטים שלכם. כנסו לאתר שלנו ומלאו את הפרטים שלכם באמצעות הטופס שנמצא בדף צור קשר. לאחר שנקבל את הפנייה שלכם, ניצור אתכם קשר כמה שיותר מהר על מנת לשמוע מכם על התקלה שאתם חווים כעת. במידה ותרצו להזמין מאיתנו את השירות, אנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות מרגע הפנייה שלכם.

צרו איתנו קשר עכשיו ואנחנו כבר בדרך!

זקוקים לאיתור נזילה דחוף? צרו עימנו קשר