תיקון מרזבים וצינורות ביוב

תיקון מרזבים, תיקון צינור ביוב
PUSH CAMERA2

תיקון מרזבים וצינורות ביוב בעזרת פאצ'ים

מתי צריך לתקן צינור ביוב או מרזב?
צינור ביוב או מרזב יכולים להפגע ע"י מספר גורמים: מסמרים או ברגים הנתקעים בצינור וכך מיצרים חורוכמו כן תזוזה של הצינור וניתוקו הקורים בדרך כלל בזוויות וחיבורים.
איך אפשר לזהות בעיה במרזב או בביוב?
צוות המומחים של חברת AT-tec בעלי ניסיון רב והכשרה מקצועית נרחבת
לטיפול בבעיות מסוג זה.

הדבר הראשון אשר יכול לסמן בעיה הוא רטיבות באיזור בו אין צינור מים או חלון. רטיבות כזו יכולה להוות אינדיקציה לבעיה במרזב או או בצינור ביוב. בכדי לדעת בוודאות אם אכן יש בעיה מאתרים את החור בצינור ע"י מצלמת דחיפה.
זוהי מצלמה הנכנסת למרזב/צינור ביוב ומשדרת את התמונה למסך הנמצא אצל המאתר. בכך ניתן לראות בשידור חי את הבעיה ולסווג אותה. על גבי המצלמה ישנו משדר אשר בעזרתו ובעזרת מכשיר לאיתור תשתיות ניתן לאתר את המקום המדוייק של התקלה ולסמן אותו.
לאחר האיתור איך מתקנים את הבעיה בצינור?
התיקון מתבצע ע"י החדרת יריעת פייברגלאס עם דבק שמתקשה במהירות סביב איזור הבעיה, לאחר מכן מתבצע ניפוח של היריעה עד שהיא עוטפת את החלק הפנימי של הצינור. הדבק מדביק את היריעה ומייצר בעצם שיכבה פנימית לצינור. שכבה זו הינה חזקה ועמידה במיוחד. ניתן להשוות את התהליך לצינתור שעובר חולה לב.
אנחנו ב-AT-tec מבצעים את כל התהליך מההתחלה ועד הסוף, החל מאיתור וסיווג הבעיה ועד לתיקונה, בנוסף נספק לכם דו"ח מלא המסביר על איתור הבעיה ותיקונה.

זקוקים לאיתור נזילה דחוף? צרו עימנו קשר

WhatsApp chat
נגישות

הבית נשאר יבש
עם AT-tec!

תאמו עם המומחים שלנו בדיקה מקיפה לאיתור נזילות וליקויי בניה

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם