איתור נזילות במצלמה טרמית, מאתר נזילות
איתור נזילות במצלמה טרמית, מצלמה תרמית לאיתור נזילות

יש לכם רטיבות בקיר? נזילה סמויה? אתם יכולים להיות רגועים, אנחנו מספקים את כל השירותים בתחום בהרצליה!

השירותים שאנחנו מציעים בהרצליה

אנחנו מספקים מגוון רחב מאד של שירותים בתחום איתור נזילות, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים להזמין אותנו אליכם. אנחנו מתמחים באיתור נזילות באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמה תרמית, חיישן גז, מכשור אקוסטי, מצלמה עם סיב אופטי מיוחד ועוד. בנוסף, אנחנו מספקים שירות לאיתור נזילת מים בכל מקום בבית, בין אם מדובר בגינה, בגג, בקירות או כל מקום אחר בבית.

בנוסף, נוכל לספק לכם שירות של איתור נזילה כולל תיקון מרזבים, בין אם אתם גרים בבית פרטי או בניין משותף. בסופו של דבר המטרה המרכזית שלנו היא לספק לכם שירות של בדיקות אל הרס, איתור נזילות סמויות בבית בלי לגרום נזק למבנה, בלי לשבור קירות או להרים מרצפות מיותרות שרק תגרום לכם יותר בלגן בבית.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

בניגוד לאחרים, אנחנו מתכוונים להגיע אליכם מהר מאד ולספק לכם שירות מהיר על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר. ככל שנגיע אליכם מהר יותר, כך נוכל למנוע מכם את עוגמת הנפש הכרוכה בנזקים שהנזילה הסמויה עלולה לגרום להם. אנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

כמה זה יעלה לכם?

איתור נזילות סמויותת בבית הוא עולם ומלואו ולכן מאד קשה לתמחר מראש את העבודה. בעל מקצוע אמין ומקצועי יגיע אליכם הבית על מנת לבחון את מורכבות העבודה בשטח ולתמחר אותה בהתאם. עם זאת, נשמח להציג לכם את המחירים המקובלים בתחום לעבודות הנפוצות בשירות של איתור נזילות.

עלות בדיקת רטיבות בקיר פנימי או חיצוני נעה בין 1000-1500 ש"ח ואילו עלות בדיקת נזילות מים בגג ובמרפסות נעה בין 2800-3800 ש"ח.. עלות איתור נזילה בגינה או בחצר נעה בין 1200-1800 ש"ח ואילו איתור בעזרת מצלמה תרמית נע בין 1000-1500 ש"ח. עלות בדיקת איתור נזילה בבית פרטי נעה בין 1500-2300 ש"ח ואילו בדיקה לאיתור נזילות מים במוס ציבור נעה בין 1000-1500 ש"ח.

איך מזמינים את השירות?

אנחנו יודעים שכעת אתם נמצאים במצב קצ מלחיץ וכל מה שאתם צריכים זה פתרון מהיר לתקלה שלכם. לכן, כל שעליכם לעשות זה להיכנס לדף צור קשר באתר שלנו, לשלוח לנו את הפרטים שלכם ואנחנו ניצור אתכם קשר מיד על מנת להבין מה מהות התקלה ומה המורכבות שלה. לאחר מכן, נשמח לצאת לכיוון שלכם תוך 40 דקות מרגע הקריאה, על מנת לטפל לכם בתקלה.

זהו זה, אין לכם מה להתמהמה, צרו איתנו קשר עכשיו ואנחנו יוצאים אליכם!

זקוקים לאיתור נזילה דחוף? צרו עימנו קשר