איתור נזילות במצלמה טרמית, מאתר נזילות
איתור נזילות במצלמה טרמית, מצלמה תרמית לאיתור נזילות

חוששים שיש לכם נזילה סמויה בבית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו מספקים את כל סוגי השירותים בתחום ונשמח לסייע לכם!

השירותים שאנחנו מציעים בפתח תקווה

במידה ואתם גרים בפתח תקווה ויש לכם כעת נזילה סמויה בבית, אתם יכולים להיות רגועים ולפנות אלינו מכיוון שאנחנו מספקים את כל השירותים בתחום איתור ותיקון נזילות סמויות בבית. בין השירותים שלנו אנחנו מספקים איתור נזילות סמויות באמצעות גז, איתור באמצעות מכשיר אקוסטי, איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית ומצלמת ביוב.

בנוסף, אנחנו מספקים שירותים של איתור פיצוץ בצנרות מים, בדיקות אל הרס, איתור נזילה בגינה או בגג, בדיקת מומחה לנזילות ואיתור חדירת מי גשמים. זה לא משנה באמת מה הגורם לנזילה הסמויה בבית, אנחנו נדע לאתר אותו באמצעות כל הכלים והפתרונות הטכנולוגיים העומדים לרשותנו, וכפי שאתם רואים יש לא מעט כאלה.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

נזילה סמויה בבית זה לא משחק ילדים וברגע שאתם שמים לב או חוששים שיש לכם כזו בבית, אנחנו ממליצים לכם להזמין כמה שיותר מהר שירות של איתור נזילות סמויות. ככל שתתמהמהו עם הפנייה שלכם אלינו, כך סביר להניח שהנזק שייגרם לכם מהנזילה יהיה גדול יותר ותצטרכו להיכנס להוצאות לא קטנות על התיקונים של הליקויים.

אנחנו מצידנו נשמח להגיע אליכם הכי מהר שנוכל, עד 40 דקות מרגע הקריאה שלכם, על מנת שנוכל לספק לכם את המענה המהיר והמקצועי ביותר לתקלה שלכם. זו בדיוק הסיבה שאתם יכולים להיות הכי רגועים להזמין מאיתנו את השירות, מכיוון שאנחנו זמינים עבורכם באופן מידי ונגיע אליכם מהר מאד.

כמה זה יעלה לכם?

לפני שאנחנו מתייחסים לנושא המחירים, חשוב לנו שתדעו שלא תמיד נוכל לתמחר לכם את העבודה מראש. כן נוכל לתת לכם טווח של מחיר בטלפון, אך לתקלות הללו יש פוטנציאל הסתבכות גדול מאד בבית, קחו זאת בחשבון.

איתור נזילות בפתח תקווה מחיר: עלות בדיקת איתור נזילת מים בבית פרטי היא בין 1500-2300 ש"ח. אם אתם צריכים שנבצע עבורכם איתור נזילות מים במוסדות ציבור, העלות תנוע בין 1000-5000 ש"ח, תלוי כמובן בגודל השטח שבו נצטרך לבצע את הסריקה. עלות איתור נזילות מים בצנרת נעה בין 1000-1500 ש"ח, כמו המחיר של איתור נזילות מים בקירות.

איך מזמינים את השירות?

על מנת להזמין את השירות שלנו, כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר שלנו, להיכנס לדף צור קשר ולהכניס את הפרטים שלכם בטופס. לאחר שנקבל את הפנייה שלכם נלמד אותה וניצור אתכם קשר כמה שיותר מהר, על מנת שנוכל כבר להגיע אליכם ולפתור לכם את התקלה. כפי שכבר ציינו, אנחנו מבטיחים לעשות את זה עד 40 דקות מהרגע שבו קראתם לנו.

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עכשיו ואנחנו מגיעים!זקוקים לאיתור נזילה דחוף? צרו עימנו קשר