איתור נזילות במצלמה טרמית, מאתר נזילות
איתור נזילות במצלמה טרמית, מצלמה תרמית לאיתור נזילות

יש לכם נזילה סמויה בבית? סובלים מחדירת מי גשמים לבית? הגעתם למקום הנכון, אנחנו מספקים את כל סוגי השירותים בתחום ונשמח לסייע לכם!

השירותים שאנחנו מציעים בנס ציונה

אנחנו מספקים שירות מקיף הכולל את כל הסוגים של איתור הנזילות בפתח תקווה, כך שאם יש לכם עכשיו נזילה בבית אתם יכולים להיות רגועים להזמין אותנו. בין השאר, אנחנו מספקים שירות של איתור נזילות סמויות בבתים פרטיים, מוסדות ציבוריים, בריכות, מקלטים ומרתפים ולמעשה כל מקום שאתם חוששים שיש לכם בו עכשיו נזילה סמויה.

חברתנו מספקת שירות של איתור נזילות כולל צילום קווי ביוב באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמה תרמית, חיישן גז, סיב אופטי, מכשור אקוסטי ועוד. אנחנו נוכל לאתר עבורכם נזילה בצנרת, רטיבות בקירות, חדירת מי גשמים ועוד. בזכות הכלים המתקדמים הללו אנחנו נוכל לאתר עבורכם את הנזילה ללא הרס למבנה, יתרון משמעותי מאד.

תוך כמה זמן אנחנו מגיעים אליכם מרגע הפניה?

אנחנו יודעים שנזילה סמויה בבית זה עניין רציני ושאתם צריכים לקבל מענה מקצועי כמה שיותר מהר על מנת לחזור לשגרת החיים שלכם.. לכן, אנחנו מתחייבים להגיע אליכם עד 40 דקות מרגע הפנייה שלכם, על מנת לספק לכם את המענה המקצועי והמהיר ביותר. זכרו, ככל שתתייחסו לנזילה הסמויה שלכם מהר ותאתרו אותה, כך הסבירות לתיקון הנזילה מבלי להתמודד עם נזקים כבדים למבנה גדל. אגב, תיקון הנזקים שנגרמו לכם בבית עלול להיות יקר מאד, קחו זאת בחשבון מראש.

כמה זה יעלה לכם?

מאד קשה לתמחר עבודה של איתור נזילות סמויות בבית, מכיוון שעד שלא נגיע אליכם לא נדע מה המורכבות האמיתית של העבודה.  ככל שהשטח שנבדוק גדול יותר, כך עלות עבודת האיתור תתייקר וההיפך. בכל אופן, נשמח להציג בפניכם כעת טווח מחירים מקובל לעבודות הנפוצות התחום.

עלות איתור נזילות מים בצנרת נעה בין 1000-1500 ש"ח ואילו איתור נזילת מים בבריכה יעלה לכם בין 800-1500 ש"ח. עלות בדיקת איטום קירות פנימיים או חיצוניים נעה בין 1000-1500 ש"ח ואילו בדיקת צנרת ביוב תעלה לכם בין 200-400 ש"ח. במידה ואתם צריכים ייצוג בבתי משפט על ידי עורך דין וחוות דעת הנדסית השירות יעלה לכם בין 1400-1600 ש"ח.

איך מזמינים את השירות?

האמת היא שבמידה ואתם רוצים להזמין אותנו התהליך הוא מאד פשוט. כל מה שעליכם לעשות זה לשלוח לנו את הפרטים שלכם דרך דף צור קשר באתר שלנו ואנחנו ניקח את זה מכאן. אנחנו נתקשר אליכם כמה שיותר מהר על מנת להבין מכם איפה יש לכם נזילה בבית ובמידה ותרצו שבאמת נגיע, אנחנו נגיע אליכם תוך 40 דקות מהרגע שקראתם לנו.

אתם עדיין מתלבטים? צרו איתנו קשר, קבלו הצעת מחיר ואנחנו בדרך אליכם!זקוקים לאיתור נזילה דחוף? צרו עימנו קשר