איתור נזילות במצלמה טרמית, מאתר נזילות
איתור נזילות במצלמה טרמית, מצלמה תרמית לאיתור נזילות

איתור נזילות ביבנה

תרחיש של נזילות או חדירת מים עלול לגרום לנזק בלתי הפיך הן למבנה והן לרכוש שנמצא בתוך הבית. בעיית הרטיבות הקשה עלולה להביא איתה לא מעט תחלואות שמקורן בהצטברות עובש בקירות אבל לא רק. לצד כל הבעיות שתביא איתה נזילות יהיה ניתן להריח ריחות לא נעימים ובסופו של דבר לייצר מפגע תברואתי בביתכם הפרטי.

נשמע מוכר? ייתכן ואתם צריכים מאתר נזילות כמה שיותר מהר בכדי לשלול מצב של אי איתור הבעיה בזמן ויצירת נזקים גדולים יותר. כאמור, מאתרי נזילות מקצועיים יסייעו לכם במניעת מתחלואות, מזעור הנזק והכי חשוב שמירה על המבנה והרכוש שלכם.

ולכן, במידה וקיבלתם חשבון מים גדול ללא הצדקה והרטיבות בקירות גדלה זה בהחלט סיבה לחשב מסלול מחדש. כמו כן אם אתם רואים את הנזילה באופן ממשי ולא יודעים לזהות מאין היא מגיעה ייתכן מאוד כי אין מנוס, אתם חייבים, אבל חייבים מאתר נזילות מקצועי שישים סוף לבעיה וימזער נזקים בזמן אמת.

איתור נזילות ביבנה – כך תעשו את זה נכון

אם קיים חשד סביר שיש נזילה בבית אין ספק שאתם חייבים שירות של איתור נזילות ביבנה. איתור הנזילות קריטי היות ורק הוא יכול לפעול במהירות ולמנוע נזקים נוספים העלולים בסופו של דבר לפגוע גם בבריאות הדיירים בבית.

בזמן עבר היה צורך לשבור מרצפות לאורך קו הצנרת אבל כיום אין צורך לגרום להרס גדול מדי. באמצעות מאתר נזילות מקצועי בעיר מגוריכם ולצד שיטות וכלים מתקדמים תוכלו גם אתם לעלות על הבעיה בזמן ולמנוע לא מעט אנרגיות מיותרות ובזבוז עליות שניתן לחסוך מראש.

איך מזהים נזילה בזמן אמת? שיטות לאיתור נזילות

אחת השיטות היותר מקובלות לאתר נזילות מים זה להניח משדרים על נקודות מסוימות של מים, נקודות אלו תשדרנה למכשיר וכך ייקבע בקלות מקום הנזילה בצורה ספציפית ביותר. צילום הצנרת באמצעות סיב אופטי זו שיטה נוספת והיא יכולה לסייע באיתור הדליפה על ידי מציאת הכשל מפתח כניסת הצינור וללא צורך בהרס ושבר.

באמצעות המצלמה שמצלמת את הצנרת מבפנים מאתר הנזילות יסרוק את פנים הצנרת ויזהה מראש את הכשלים שכרגע מזעריים ועלולים להפוך בעייתיים יותר אם לא יאותרו בזמן.

שיטה נוספת לאיתור נזילות מקורה במצלמה תרמית חדשנית שיכולה לסרוק את הנכס ולאתר בקלות את נקודות הרטיבות או מקורות דליפת המים. קרני האינפרא שהן חלק מהמצלמה יזהו את הדליפה והכול בזכות שינויי הטמפרטורה ואיתורי כשלים שיד אדם אינה משגת.

סובלים מנזילה בדירה ואין לכם מושג מאיפה היא החלה ומה מצבה? הגיע הזמן לעשות את הצעד החכם ביותר ולפנות כמה שיותר מהר אל מאתר נזילות מוסמך שיסייע לכם בפתרון הבעיה.

 

 

זקוקים לאיתור נזילה דחוף? צרו עימנו קשר