איתור נזילות מים – כל מה שצריך לדעת

איתור נזילת מים

נזילות מים מהוות מטרד להרבה אנשים וזה אף פעם לא הזמן המתאים לנזילה בבית. הבשורה המשמחת היא – שיש לזה פתרון בהישג ידכם! הדרך הטובה ביותר לקבוע האם יש לכם נזילה במערכת האינסטלציה שלכם, היא לבדוק תחילה את מד המים שמציג המונה של חברת המים.

מה עושים לאיתור נזילות מים?

איתור נזילות מתחיל מסגירת כל הברזים בבית הרמטית. לאחר מכן גשו למד המים ותראו אם יש תנודות ושינויים בזרם המים לפי המחוון. כל מונה מראה את זה בדרך אחרת, מחוון הנזילה יכול להיות חוגה קטנה בצורה של משולש או גלגל אשר מסתובב כאשר המים זורמים. אם החוגה נעה כשכל הברזים סגורים, סימן שיש לכם נזילה.

לאחר שהבנתם שאכן יש נזילה, השלב הבא הוא לקבוע האם הנזילה נמצאת בתוך הבית או מחוצה לו. גשו לשסתום כיבוי וכבו אותו על מנת שלא תהיה יציאת מים כלל. לאחר מכן גשו שוב למונה שלכם, במידה והמחוון לא בתנועה, או שלא חל בו כל שינוי – סימן שיש לכם נזילה בתוך הבית.

אם מחוון הנזילה ממשיך לנוע או שאתם מזהים שינוי במונה, סימן שמקור הנזילה הוא מחוץ לבית. אם אינכם בכל זאת לא מוצאים את מקור הנזילה, זה הזמן להתקשר לאיש מקצוע אמין.

מאיפה יכולות להיות נזילות מים?

שימו לב כי המיקום המדויק של דליפה עשוי לא תמיד להיות נראה לעין. דליפות מסוימות לעיתים מתחילות במיקום אחד ואז לזרום דרך תעלה אחרת, למיקום אחר לפני שהן מתנקזות וגורמות לנזק גלוי לעין.

חפשו כתמי מים או שלוליות קטנות במיקומים שונים כמו החלק התחתון של ארון כיור המטבח והמקלחת.

הנה כמה נזילות מים נפוצות:

  • ברזים דולפים – בדרך כלל תוצאה של מכונת כביסה עם גומי שנשחק בחיבור.
  • שירותים דולפים – במקרה כזה עלולים להתבזבז המון מים אפילו כתוצאה מדליפה קטנה, ולעתים קרובות לא מבחינים בזה. למרבה המזל, נזילות בשירותים קלות וזולות יותר לתיקון.
  • נזילות אחרות – המים שאנחנו שותים ומתקלחים איתם מוזרמים באמצעות לחץ כך שניתן לזהות דליפות בקלות.

למי פונים בעת נזילות מים?

חברה המעסיקה צוותי אינסטלטורים מקצוענים בעלי ניסיון רב בתחום, חברה אמינה עם מחירים הוגנים ובעלת המכשור המתאים לאיתור מדויק של נזילות ותיקונם בשלמות.

חברה מומלצת לתיקון נזילות

חברת AT-TEC הינה חברה מקצועית ואמינה לאיתור נזילות מים בדירות, בגינות וחצרות. לחברה מכשור מתקדם, והיא עושה שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות כדי להגיע לאיתור מדויק של מקור הנזילה, חומרתה ודחיפות התיקון שלה.

המכשור שלנו מאפשר לנו לבצע שימוש בחיישנים שימפו את מצב הצינור והנוזל לפי גלי הקול המתקבלים מהזרם, ציוד תרמי המתבסס על הבדלי טמפרטורות, ואפילו החדרת גז למערכת ומדידת ריכוזים בנקודות דליפה במקומות שונים.

אתם מזהים את כל הסימנים? זקוקים לאיש מקצוע שיפתור לכם את הבעיה? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

השאירו את הפרטים בעמוד צור קשר או חייגו עכשיו למספר 072-3301506 ומרגע החיוג הנזילה שלכם הופכת להיות הבעיה שלנו.

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
מים כלואים

במבנים וחללים רבים קיימים לא פעם נזקי מים שונים. מדובר על נזקים שחשוב לטפל בהם בטווח המיידי ולתת מענה לבעיה

WhatsApp chat
נגישות
לנזילות יש תכונה להתפשט
אנחנו עובדים בהתאם להוראות משרד הבריאות ובמיגון מלא
אנחנו עובדים בהתאם להוראות משרד הבריאות ובמיגון מלא
איתור נזילות ע"י חברה מקצועית
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם