רטיבות בתקרה ב-2021 המדריך המלא!

איתור רטיבות 2021

זה יכול להיות סדק קשה בקיר ואם זה לא מפסיק, פתאום גם התקרה מאותת על בעיה וכל זה בלי שתראה רטיבות מוחשית מעל לפני השטח. 

נשמע לכם מוכר? האם יש חשד סביר כי בתוך הבית שלכם מסתובבים מים לכודים בקיר או אפילו בין המרצפות? אולי אתם צריכים תיקון מרזבים ישנים? במאמר הבא נפתח בפניכם את כל אפשרויות איתור נזילות ואת הפתרון הטוב שיטפל בבעיה אחת ולתמיד. 

מדוע חשוב לזהות את הרטיבות ואת מקור הנזילה? איתור רטיבות בשנת 2021

איתור רטיבות או איתור נזילות יכולה להיות מהמון סיבות, זו יכולה להיות בעיה הקשורה בצנרת, בביוב ולעיתים גם בשל תכנון אינסטלציה שגוי. אז מה עושים ואיך מתמודדים? כמו כל דבר בחיים גם כאן יידרש לבצע בדיקה מקיפה שתתבצע כמה שיותר מהר כך שהנזק לא ילך ויגבר. 

את איתור רטיבות אפשר לבצע כיום בהמון אפשרויות והכול על אודות לכלי עבודה וטכנולוגיה חדשנית שמביאה איתה שנת 2021. במסגרת הבדיקה לאיתור הנזילה ישתמשו המקצוענים במכשירים מתאימים ובו זמנית לא יספחו על כל כללי הבטיחות כך שאף אחד מהנכס וסביבתו לא ייפגעו מעצם התיקון. 

מרגע שיגלה בעל המקצוע את הנזילה, יהיה אפשר לטפל בה נקודתית וכך לחסוך ולהקטין את הבעיה לבלתי היכר. כמו כן, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ניתן לא רק למגר את הנזק אלא לשמור אותו נקודתית כך ששום קיר לא יצטרך לעבור שבר או הרס ואזי הפעולה כבר לא תשתלם גם בהיבט הכלכלי של העניין. 

אילו שיטות איתור נזילות קיימות כיום? 

אחת הדרכים הפופולאריות יותר בעידן הזה היא איתור רטיבות באמצעות מצלמה תרמית. באמצעות מדידת טמפרטורה נקודתית אפשר לדעת בוודאות מה מקור הבעיה וכך לחסוך זמן ועלויות מיותרות. 

כאמור, הדרך הטובה ביותר מאז ועד היום שנת 2021 היא לאתר באמצעות המצלמה שלא רק חוסכת שבר בריצוף אלא פועלת במהירות ובדייקנות בלי לנחש היכן מסתתרת הנזילה ומה הגורם שלה. 

לצד מצלמה תרמית אפשר לראות כיום יותר ויותר אנשים שמשתמשים גם באיתור באמצעות גז. בשיטה זו מחדירים גז ידידותי לסביבה ישירות אל המיקום הנדרש לבדיקה וכך מגלים למעשה איפה הוא דולף. הגז דולף באותה הנקודה? אם כן משם למעשה מקורה של הנזילה שאתם מחפשים ולא מוצאים. 

שיטה נוספת היא באמצעות קורלטור המתקדם שמחובר אל המחשב ובצורה מדויקת יותר מתמיד גם מראה לכם על גבי המסך את מקור הנזילה.  

בסיכום דבר, אם קיים ולו חשש סביר אחד כי "מסתובבים לכם מים לכודים" בקירות של הבית, במרצפות או אפילו מקורם בתקלה במערכת הביוב או המים, חשוב לפתור את הבעיה באמצעות המכשור הטוב ביותר ויפה שעה אחת קודם.

טיפלתם במיידית? צפו לאיתור מהיר של הבעיה, עלויות זולות יותר ולנזק קטן בהרבה יותר ממה שצפיתם. 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
מה יכול לגרום לנזילת מים?

כשאתם יוצאים מהמקלחת או עוברים במסדרונות הבית, תנו מבט קטן לתחתית הקירות שלכם. האם אתם שמים לב למשהו שונה, למין

איתור נזילה בצנרת

רבים מאיתנו מכירים את הסיטואציה הזו. כתם מתחיל להתפשט בקיר, וההבנה מתחילה לחלחל. לעיתים לא מדובר בקיר אלא בארון, ולעיתים

WhatsApp chat
נגישות

הבית נשאר יבש
עם AT-tec!

תאמו עם המומחים שלנו בדיקה מקיפה לאיתור נזילות וליקויי בניה

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם