איתור ותיקון נזילות – חשוב לדעת

איתור ותיקון נזילות, איתור נזילות מים

 

ישנם מקרים רבים בחיים, בהם בעיה מתגלה זמן רב לאחר שהאירוע שגרם לה קרה. בעיות כאלו הן המסוכנות ביותר, שכן פעמים רבות הטיפול בהן מצריך אמצעים מסיביים ולעיתים לא נדירות המצב אף בלתי הפיך. יכול להיות שמדובר במצב רפואי בעייתי, במחלה שמקננת בלי סימנים עד שהיא מתפרצת בשלבים מתקדמים. יכול להיות שמדובר בבעיה בפס הייצור, שמתגלה רק לאחר שאלפי יחידות פגומות יוצרו ויש עוד שלל דוגמאות אחרות.

בעיה בסגנון הזה, המוכרת מאוד מחיי היום-יום שלנו, היא איתור ותיקון נזילות. נזילות יכולות להיווצר כתוצאה מבקע קטנטן בצינור שדרכו המים חודרים החוצה. אם מדובר בצינור חשוף, השלולית שתיווצר תצביע על קיום הנזילה ונוכל לתקן את הבעיה במהירות ובפשטות. אבל אם מדובר בנזילה בצינור שטמון בקיר או ברצפה, פעמים רבות האינדיקציה שלנו לקיומה של נזילה היא הופעה של סימני רטיבות ועובש. במקרים כאלו הטיפול בנזילה יצטרך להתבצע באמצעים הרבה יותר מסיביים, שיכולים לעלות כסף רב ולקחת זמן ארוך בהרבה מאשר אם היינו מטפלים בבעיה ברגע שהיא נוצרה.

איתור ותיקון נזילות מבלי להרוס את הקיים

 עם זאת, מה ניתן לעשות? הרי זה לא הגיוני שכל כמה זמן נפרק את הקירות בבית רק כדי לאתר נזילות שאולי קיימות ואולי אינן קיימות. בדיוק בשביל זה הומצאו טכנולוגיות חדישות ומתקדמות, המאפשרות איתור ותיקון נזילות בלי לגרום להרס של הבית בכל פעם. טכנולוגיות אלו משתמשות במצלמות טרמיות המתבססות על הפרשי הטמפרטורה בין אזורי הנזילה לאזורים יבשים. מלבד השימוש במצלמות טרמיות, ניתן גם להשתמש בהחדרת גז למערכת וניטור שלו על מנת לאתר בקעים בצינורות.

השיטות האלו מאפשרות הן לדעת על עצם קיום הנזילה והן על חומרתה, וכל זה באמצעות בדיקה לא פולשנית שלא פוגעת בקירות וברצפה, על מנת לפגוע מעט ככל שניתן בשגרת החיים ובתשתיות הבית בעת הטיפול בנזילה. בצורה כזו, ניתן גם לבצע איתור נזילות בחצר. איננו רוצים לגלות יום אחד שדליפה מצינור הביוב שלנו ממלאת את החצר במים מזוהמים, או לגלות שאספקת המים לבית נפגמה בגלל נזילה כזו.

איך לבחור חברה לאיתור ותיקון נזילות מים?

 אבל מי יכול לבצע עבורנו את העבודה הזו? על מי ניתן לסמוך שיוכל לנתח את הממצאים המורכבים המתקבלים מהמערכות החדשניות הללו, כך שהוא אכן יאתר בעיות פוטנציאליות וידע לטפל בהן בצורה המקצועית ביותר?

לשם כך, מומלץ מאוד לבחור בחברה עם ותק שמתמחה בתחום של איתור ותיקון נזילות בשיטות אל-הרס, ושיש לה קבלות מלקוחות מרוצים בעבר. מלבד זאת, חשוב לדעת שהחברה אכן מצוידת באמצעים המתקדמים והחדשניים ביותר בשוק. אתם לא רוצים שנזילה לא תאותר רק בגלל השימוש של הטכנאי במכשור מיושן. ודאו שהחברה שאתם לוקחים מסוגלת להתמודד עם מקרים מורכבים, ויהיה זה איתור ותיקון נזילות בבית פרטי, בניין או מפעל.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
WhatsApp chat
נגישות

הבית נשאר יבש
עם AT-tec!

תאמו עם המומחים שלנו בדיקה מקיפה לאיתור נזילות וליקויי בניה

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם