הדרך הנכונה לבחור חברה לאיתור נזילות

איתור נזילות

חברות לאיתור נזילות מים מציעות שירותים מקצועיים על מנת לסייע באיתור ותיקון של כל סוגי הדליפות. ישנן לא מעט חברות לאיתור נזילות, עליכם למצוא את החברה הנכונה עבורכם. בכל נושא דליפות מים אין להקל ראש, דליפה יכולה להביא לנזק באלפי שקלים וכאשר אתם בוחרים חברה לאיתור נזילות אסור להתפשר. 

אז אילו גורמים עליכם לקחת בחשבון כשאתם בוחרים חברת בדק בית?

איך לבחור חברה לאיתור נזילות?

ריכזנו עבורכם 5 גורמים עיקריים המעידים על טיבה של חברה לאיתור נזילות.

אמינות

כמו בכל תחום, אמינות היא שם המשחק. חברה אמינה מעידה על כך שהיא לוקחת אחריות על מוצריה ועל השירותים שהיא מספקת. במיוחד בתחום נזילות המים, שכל נזק עלול להביא להוצאה גדולה יש לבדוק את אמינותה של החברה. אמינות פירושה היכולת להגיב למקרה החירום שלכם באופן מיידי ללא עיכובים ותירוצים.

מקצועיות

גילוי דליפת מים זוהי משימה מורכבת הדורשת ביצוע פעולות מורכבות ע"י מומחה לאיתור נזילות. חברות לאיתור נזילות מים בימינו מסתמכות על טכנולוגיות חדישות כמו מצלמות תרמיות ומכשירי האזנה אקוסטיים. בעזרת המכשיר החכם הזה ניתן לאתר אפילו את הנזילות הסמויות ביותר.

הסמכות

אתם רוצים להיות בטוחים שהטיפול בנזילות מים מתבצע ע"י איש מקצוע מוסמך. זה ייתן לכם את הביטחון שהמשימה תבוצע על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על תקני הבטיחות.

ניסיון

הניסיון הוא גורם מפתח בכל תחום של שירותים מקצועיים. אך בתחום איתור נזילות המים הוא הגורם המשפיע ביותר. נזילות מים סמויות עלולות להיות קשות לאיתור, ככל שאנשי המקצוע מכירים ונחשפים לכל מיני סוגי תקלות, הם יידעו לתת את הפתרון היעיל ביותר בזמן אמת.

עלויות

נזילות מים בדרך כלל יביאו לחשבונות מים גדולים מהרגיל. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא חשבון מים עצום. על מנת לקבל תמורה הוגנת לכסף שלכם, בצעו השוואת מחירים בין החברות השונות. יש לדעת כי במקרים כאלה הזול עלול להיות היקר, במידה ותקחו חברה זולה אך לא מקצועית והיא תגרום לנזק, ההוצאה תוכפל. כמו כן, מחיר יקר לא מעיד על שירות טוב. לפיכך נסו לאסן.

הגורמים לנזילות מים

נזילות מים עלולות להיגרם ממספר דברים, הקפאה יכולה להוביל לצינורות להתפוצץ אם לא מגלים בזמן. כמו גם חלודה, בעיות התקנה ופגיעה פיזית בצינור עלולים לגרום להיווצרות חור. זיהוי הסימנים לבעיות בצנרת  וטיפול על ידי מומחה לאיתור נזילות, יסייעו לכם לעצור בזמן את הדליפה ולמנוע השלכות חמורות ויקרות. 

חברת בדק בית

חברת בדק בית AT-tec הפועלת בתחום בדיקות וליקויי בנייה בבית. החברה מתמחה באיתור נזילות ע"י צוות אנשי מקצוע מומחים וציוד טכנולוגי מתקדם, המאפשר מתן פתרונות מקצועיים ויעילים. בחברה מאמינים כי בעזרת נסיון, ידע ויושרה ניתן לעבור את הליך בצורה בטוחה עד למציאת הפתרון. 

 

מזהים סימנים מקדימים? חשבונות המים תופחים? חייגו עכשיו למספר 072-3301506 ונשמח לעמוד לשירותכם.

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
נזילות סמויות

אחד התיקונים המתסכלים ביותר בבית הוא איתור ותיקון של נזילה סמויה. נזילה זו מתחבאת באחד הקירות של הבית, מצינור דולף

איתור נזילות במצלמה טרמית, מאתר נזילות
איתור נזילה בקו ביוב

התפיסה הכללית כאשר מבחינים בסימני רטיבות היא שהבעיה נגמרת כתוצאה מנזילה מצינור מים (חם או קר). אך ישנו מקור נוסף בו

WhatsApp chat
נגישות

הבית נשאר יבש
עם AT-tec!

תאמו עם המומחים שלנו בדיקה מקיפה לאיתור נזילות וליקויי בניה

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם