3 שיטות חכמות לאיתור נזילות 

עיצוב ללא שם (58)

יש לא מעט סיבות בגינן עלולה להיווצר רטיבות בקירות הבית, במרצפות וכל השאר, מה עושים במצב הזה? האם כל איתור נזילות שמתאים לאדם אחד מתאים לאדם אחר? בדיוק בשלב הזה חשוב לפנות אל גורמים מקצועיים כדי שאלו יבדקו את הבעיה מקרוב ויבחרו את השיטה הנכונה ביותר לאיתור הבעיה על הצד הטוב ביותר. 

לצד מכשור חדיש וידע רב אפשר ואפילו מומלץ לאתר את הנזילה בה אתם חושדים ויפה שעה אחת קודם. רוצים לעשות את זה בטוח ונכון ולא יודעים אם השיטה שמאתר הנזילות מציע לכם נכונה או מתאימה פחות? במיוחד עבורכם 3 שיטות לגילוי נזילה במשרד או בבית. 

שיטה מספר 1 איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית 

שיטה אחת היא איתור נזילות במצלמה תרמית אם כי לא תמיד יידרש להשתמש בה, לא כשהתקלה מזערית ואולי תוכלו לפתור אותה לבד. מתי כן אפשר להשתמש במצלמה תרמית עם אינפרה אדומה? כאשר הנזילה מסתובבת בבית, גורמת לריחות רעים, עובש, כתמים ולעיתים גם לתחלואה או אז חשוב לאתר את הנזילה במהירות האפשרית.

מבין כל היתרונות של המצלמה התרמית אפשר לאתר את נקודת הנזילה בלי לשבור מרצפות, רצפה או אפילו לפגוע במבנה של השכן ליד. כאמור, אם משתמשים במצלמה משתמשים בה ועושים זאת במינימום זמן ומינימום כסף. 

המצלמה התרמית עוזרת לאתר את הנזילה הסמויה בכך שהיא למעשה מגלה את הבדל הטמפרטורה, סורקת את הצנרת בכל מקום לרבות מתחת לריצוף והכול ללא הרס או שבר למבנה או אפילו לריצוף ושאר החלקים ששייכים לשכן שגר בסמוך. כמו כן, באמצעות בדיקה זו ניתן להסיק האם אתם הגורם לנזק או שאולי זה השכן שלכם. 

שיטה מספר 2 איתור נזילה באמצעות קורלטור 

שיטה נוספת ויעילה לאיתור נזילות קרויה גם איתור נזילות באמצעות קורלטור. במצב הזה יציבו על גבי הצנרת עצמה נקודות זיהוי שישדרו אותו למכשיר הקרוי קורלציה. המכשיר הזה הוא מכשיר מדויק היות שהוא בודק את המיקום של המים ויכול בהחלט לקבוע עבורכם את המיקום של הנזילה ולשים לזה סוף. 

שיטה מספר 23 איתור באמצעות גז 

שיטה נוספת לאיתור של נזילה קשור באיתור באמצעות גז. במצב של החדרת חנקן אל הצנרת מנקודה של מים מסוימת מחודר החנקן ובאמצעות מכשיר מיוחד מאתרים את המקור של הדליפה באופן נקודתי. 

אלו היו 3 שיטות חכמות לאיתור של נזילה במהירות והפעם ללא נזקים, שבר או הרס. חושדים כי יש לכם נזילה בבית ואין לכם מושג אם מקורה בקיר או במרצפות? כל מה שאתם צריכים זה להיוועץ עוד היום עם מומחה בתחום איתור נזילות שיאתר את הנזילה ויספק לכם את השיטה הטובה ביותר למגר את הנזילה ולטפל בה בצורה הנכונה. 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
WhatsApp chat
נגישות

הבית נשאר יבש
עם AT-tec!

תאמו עם המומחים שלנו בדיקה מקיפה לאיתור נזילות וליקויי בניה

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם