מה עושים לאחר איתור נזילות מים?

חברה לאיתור נזילות​ מים​

הרגע הזה שבו מגלים מאיין הגיע הנזילה הנוראית הוא בהחלט רגע מכונן, הרגע בו צריכים לחשב מסלול מחדש ולשים סוף לבעיה שבין היתר הביאה גם לחשבון המים הגדול. לאחר איתור או גילוי נזילות מים מגיע השלב לטפל בבעיה ובדיוק כאן יוצאת המצלמה התרמית לרבות צילום קווי הביוב ובעזרת הדוח המפורט אפשר לקחת את זה צעד אחד קדימה.

נשמע לכם מוכר? יש לכם נזילה בבית, במשרד או בבניין המגורים? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על מה שבדרך כלל קורה לאחר איתור נזילות. 

זיהוי וטיפול בבעיות שמקורן בנזילות מים – איך זה מתחיל? 

כפי שהבנתם, כדי לטפל בנזילה ראשית יש לבצע איתור נזילות ומיד לאחר שמבינים את גודל הנזילה וסיבתה ממשיכים לפעול בהתאם. בגדול, יש כמה סיבות שבגינן יהיה צורך לטפל בנזילה וכמה שיותר מהר כך ייטב. 

לצורך העניין יש מקרים שבהם הבניין ישן והצנרת ישנה, יש חומרי איטום לא תקינים שניתנו במעמד רכישת דירה בצורה לקויה ויש גם סתימה, פיצוץ בצנרת ובחדירה של שורשים. כאמור, הסיבות הן רבות ומגוונות ומכאן קיימת גם חשיבות איתור נזילות ומיד לאחר מכן טיפול בבעיה על הצד הטוב והנכון ביותר. 

שלבי תיקון נזילה איפה וכמה עולה תיקון נזילה 

שלב התיקון הוא השלב המתקדם, עכשיו כשיודעים מאיין נובעת הנזילה אפשר בהחלט להמשיך לשלב הקריטי והאחרון של הערכת אופי הנזילה, עלותה ולעיתים גם העלות שתצטרכו לשלם בגין בלאי וחלקים. 

בשלב התיקון ינקוט המתקן בכל מה שנדרש כדי לשים סוף לבעיה וחלק מזה יהיה קשור גם באיטום הצנרת, החלפה של חלקים, חיבורים לרבות הצנרת עצמה. 

כששואלים כמה עולה לתקן צנרת אי אפשר לספק על כך תשובה חד משמעית אלא אם מגיעים אל המקום, בודקים את הבעיה מקרוב ורק אז אפשר לספק הצעת מחיר מבוססת בדיקה והכרת הבעיה מקרוב. 

מן הסתם עלויות של תיקוני צנרת יכולים להתחיל מסביבות החמש מאות שקלים ולהגיע להרבה יותר, הכול תלוי באופי ומורכבות הבעיה. 

מתי פונים אל תיקון נזילות? 

גם אם נדמה לכם כי מדובר בתקלה מזערית חשוב לטפל בה במהירות האפשרית ויפה שעה אחת קודם, זאת כדי שלא להפוך בעיה בעלויות קטנות לזמן יקר ועלויות גדולות. במעמד הזה, נציין כי אם אתם חושדים כי אכן יש לכם נזילה בבית טפלו בבעיה ויפה שעה אחת קודם. 

הפנייה המהירה אל האדם הנכון תסייע לכם החל משלב איתור נזילות ועד תיקון נזילות ובדיקה מקיפה כי אכן לא קיימת נזילה נסתרת נוספת שאין לכם מושג על אודותיה. למעשה, במעמד הזה חשוב לומר כי שירותי איתור נזילה לא רק יכולים לחסוך בעלויות ובזמן אלא גם ימנעו שבירת מרצפות והפיכת נזק קטן להרבה יותר גדול ומשמעותי. 

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email
WhatsApp chat
נגישות

הבית נשאר יבש
עם AT-tec!

תאמו עם המומחים שלנו בדיקה מקיפה לאיתור נזילות וליקויי בניה

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם